SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Demirkol: Süleymaniye’de tüm yolları tamamladık

Demirkol: Süleymaniye’de tüm yolları tamamladık
Bu haber 23 Ekim 2018 - 19:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programlarını Süleymaniye Mahallesi ile devam ettirdi.

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Demirkol, “Süleymaniye Mahallemizde yapacağımız yol kalmamıştır. Bütün yollarımızı tamamlamış bulunmaktayız” dedi.

Süleymaniye’deki esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini dinleyen Demirkol, iletilerin çözümü için ise beraberindeki birim müdürlerine talimat verdi.

Yapılan incelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Demirkol, şunları söyledi:

“Sabahın erken saatlerinde Süleymaniye Mahallemize ziyaret ettik. İlk olarak Muhtarımız Salih Dağ’ı ziyaret ettik ve daha sonrasında muhtarımızla birlikte mahallemizi sokak sokak gezdik. Esnafımızla bir araya geldik. Yapmış olduğumuz çalışmaları yerinde inceledik.

Yapacağımız çalışmaları da, birim müdürlerimizle birlikte inceledik. Süleymaniye Mahallemizde yapacağımız yol kalmamıştır. Bütün yollarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Daha önceki zamanlarda yapılmış yollarda da, yenileme ve tamirat çalışmalarımız devam etmektedir.

İnşallah, önümüzdeki zamanlarda yeni birlikte olacağız. Halkımızın ihtiyaçlarını sıkıntı haline dönüşmeden çözüm olacağız”

Mahalleye yapılan ziyarete ilişkin konuşan Muhtar Salih Dağ, “Haliliye Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Demirkol, Süleymaniye Mahallemize ziyarette bulundu. Kendisiyle birlikte esnafımızı, mahallemizi ziyaret ettik. Var olan tüm eksiklikleri başkanımıza ilettik. Allah kendisinden razı olsun. Şuanda Süleymaniye Mahallemizde yapılacak yolumuz kalmamıştır. Çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER