SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Demirkol’dan ‘vatandaş sohpetleri’

Demirkol’dan ‘vatandaş sohpetleri’
Bu haber 05 Ekim 2018 - 16:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, taleplerini birinci ağızdan dinlemeyi sürdürüyor.

Demirkol, temasları kapsamında kentin tarihi çarşılar bölgesindeki esnaf ve vatandaşlarla görüşerek, taleplerini dinledi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. Mesaisine sabah namazı ile başlayan Demirkol, sabah namazının ardından Dergah camisinde vatandaşlarla sohbet etti.

Her fırsatta esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Fevzi Demirkol, temasları kapsamında Balıklıgöl bölgesinde bulunan tarihi çarşıları ziyaret etti.

Mesai farklılığı nedeniyle Haliliye’ye bağlı mahallelerde yaptığı gezilerde görüşemediği vatandaşlarla bir araya gelmek ve taleplerini dinlemek isteyen Başkan Demirkol, çarşı bölgesindeki esnafla görüştü. İşyerlerini ziyaret ettiği esnafın Haliliye’yle ilgili taleplerini dinleyen Başkan Demirkol, bölgedeki vatandaşlarla da sohbet etti.

Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Keskin ve Emin Coşkun’un da eşlik ettiği ziyarette Başkan Demirkol, esnaf ve vatandaşlardan gelen talep ve teşekkürleri aldı.

Başkan Demirkol, esnaf ziyaretinde Ayakkabıcılar çarşısında düzenlenen ve ahilik geleneğinin devamı olan “Esnaf Duası”na  eşlik etti. Başkan Demirkol, temaslarını tamamladıktan sonra beraberindekilerle birlikte bölgeden ayrıldı.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER