SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Günak Viranşehir için aday aday oldu

Günak Viranşehir için aday aday oldu
Bu haber 18 Ekim 2018 - 9:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mart 2019 yerel seçimleri yaklaşırken, aday adayları da belirmeye başladı. Viranşehir Belediye başkan adaylığı ismi geçen iş adamı Mehmet Günak, aday adaylığını açıklayarak, hizmete talip olduğunu söyledi.

Yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte aday adayları da netleşmeye başladı. İlk aday adayı açıklaması AK Parti 27. dönem milletvekili aday adayı ve İş adamı Mehmet Günak’tan geldi.

Günak, Viranşehir Belediyesine AK Parti’den aday adayı olduğunu ifade ederek; “Viranşehir’e Hizmet İçin Bu Kutlu Davada Bende Varım” dedi.

Günak yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“Doğduğum, yaşamaktan büyük keyif aldığım, havasını kokladığım, suyunu içtiğim, yaşamımı şekillendirdiğim, değişik alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu, huzuru gördüğüm Viranşehir’e hizmet etmek amacıyla yerel seçimlerde bir parçası olmaktan onur duyduğum partim ve Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz için göstermiş olduğu büyük fedakarlığı da göz önünde bulundurarak AK Parti ilçe teşkilatı ile birlikte ilçemiz için çok daha fazlasını yapmamızın vakti geldi. AK Parti’den Viranşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığımı açıklamaktan gurur duyuyorum. Viranşehir’e Hizmet İçin Bu Kutlu Davada Bende Varım” dedi. (RHA)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER