SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Küçük Büşra’ya KAYMAKAM amcası destek oldu

Küçük Büşra’ya KAYMAKAM amcası destek oldu
Bu haber 29 Ekim 2018 - 16:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde göz tansiyonu teşhisi konulan ve sağ gözünde görme kaybı olan 14 aylık Ecem Büşra Malkaç’a ilçe Kaymakamı Mehmet Keklik sahip çıktı.

Ceylanpınar ilçe kaymakamı Mehmet Keklik ve eşi Zehra Keklik ile birlikte Mevlana mahallesindeki Malkaç ailesini evinde ziyaret ederek 14 aylık Ecem Büşra Malkaç hakkında bilgi aldı. Ailenin sorunlarını dinleyen ilçe kaymakamı Mehmet Keklik konuyla ilgili çalışma başlattı.

Ceylanpınar ilçe kaymakamlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İlçemiz Mevlana Mahallesinde oturan Ömer- Fahriye Malkaş çiftinin, göz tansiyonu hastalığı nedeniyle sağ gözünde görme kaybı olan 14 aylık kızları Ecem Büşra’nın sağlığına kavuşması için Kaymakamlığımızca her türlü yardımın yapılacağını doktoruyla irtibata geçilip, ameliyatı için ne gerekiyorsa yapılacağını, dileğimiz Büşra kızımızın bir an önce sağlığına kavuşması olduğunu belirten Kaymakamımız Sayın Mehmet Keklik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürüne verdiği talimat ile aileye gıda, yakacak ve Çocuklara giyim yardımı yapıldı”

Öte yandan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar’ın da yardım ettiği soysal medyada yer almıştı. Ancak konu ile ilgili net bir bilgi henüz yok. Yarım ettiği ile ilgili yapılan paylaşımlar ise havada kaldı. (RHA)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER