SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Sağlık İl Müdürü: Biz bilmiyoruz Vali’ye sorun!”

Sağlık İl Müdürü: Biz bilmiyoruz Vali’ye sorun!”
Bu haber 17 Ekim 2018 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü kentte olan sorunlarla ilgili kendini korumak için yeni bir bertaraf mekanizması buldu. Kentteki sağlık sorunları ile ilgili arayan basın mensuplarına Müdür Himmet Durgut tarafından “biz bilmiyoruz Vali’ye sorun” diyerek telefonlar kapatılıyor.

Şanlıurfa’da son zamanlarda bazı ilçe hastanelerinde bazı doktorların kendi eliyle uyuşturucu yazdıkları iddia ediliyor. Geçtiğimiz gün Polisevi’nde vali, il emniyet müdürü, milletvekilleri ve belediye başkanlarının katıldığı  “Uyuşturucu ile Mücadele Sempozyumu” düzenlendi. Soru cevap kısmında söz alan bir gazeteci ilçe hastanesinde bazı doktorların hastalardan korktuğu için kendi eliyle uyuşturucu yazdıklarını söyleyerek İl Sağlık Müdürü Himmet Durgut’a soru yönetmişti. İl Müdürü Durgut ise gelen soruyu yanıtsız bıraktı.

Gazeteciler daha sonra iddia ile ilgili İl Sağlık Müdürü Himmet Durgut’au arayarak bilgi almak istedi. Ancak İl Müdürü himmet Durgut âdete ağzını bıçak açmayan bir eda ile “biz bilmiyoruz Vali’ye sorun” diyerek kendisine yönetilen vahim ve önemli iddiaları yanıtsız bıraktı. Kentteki bu önemli iddia ortalığı sarsarken, il müdürünün neden topu Vali Abdullah Erin’e attığı ise bilinmiyor. (RHA)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER