SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Bu öğretmenin sesine ses verin!!! Kitap bekliyorlar

Bu öğretmenin sesine ses verin!!! Kitap bekliyorlar
Bu haber 19 Kasım 2018 - 19:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde ücretli öğretmenlik yapan İrem Karakış, görev yaptığı okula kitap bağışlama kampanyası başlattı.

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde ücretli öğretmenlik yapan İrem Karakış, öğrencileri için Kitap bağışlama kampanyası başlatarak, ilçe halkından destek istedi.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan öğretmen İrem Karakış şunları söyledi:

“Okul öğrencileri kendi aralarında kütüphaneleri için kitap topluyorlar. Fakat yeteri kadar toplayamamışlar. Biz de öğretmen arkadaşlarla birlikte bir kitap bağışlama kampanyası başlattık. Öğrencilerimize Kitap okuma alışkanlığını aşılamak için. Tüm Türkiye ve Viranşehir halkından Kitap kampanyamıza destek vermelerine davet ediyoruz. Öğrencilerimiz gerçekten okumayı çok seviyorlar. Ders anlattığımda benimle anlaşma yapıyorlar. Dersin son 15 dakikasında şiir okumak için ders boyunca sessiz bir şekilde ders dinliyorlar. Kendi kütüphanemdeki kitapları onlara verdim. Sırayla o kitapları okuyorlar. İlerde umut vaat eden gençler hepsi. Onların bu gayretini görünce buna duyarsız kalamadım. Sosyal medya üzerinden çok insana ulaştık. Bize ülkenin her yerinden destek mesajları geliyor. Viranşehir halkının da çocuklar Sahip çıkmalarını bu masumca isteklerine duyarlı olmasını temini ediyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER