SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

İl Başkanı Yıldız’dan Ahde vefa ziyaretleri

İl Başkanı Yıldız’dan Ahde vefa ziyaretleri
Bu haber 21 Kasım 2018 - 18:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çalışkanlığıyla ön plana çıkan, her kesime kucak açan Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, vatandaşların takdirini topluyor. Özellikle ahde vefa ziyaretleriyle herkesi kucaklayan Başkan Yıldız vatandaşlardan tam not aldı.

EN GENÇ İL BAŞKANI

Yüzde 19.5 ortalamayla Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip olan Şanlıurfa’da Ağustos 2018’de AK Parti İl Başkanlığına Türkiye’nin en genç il başkanı Bahattin Yıldız getirildi. Göreve geldiği günden beri çalışkanlığıyla ön plana çıkan, her kesime kucak açan Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, gönüllere ulaşmaya devam ediyor. Ayrıca kenttin sorunlarıyla dertlenen Başkan Yıldız, çözüm bulunması noktasında gecesini gündüzüne katıyor.

AHDE VEFA ZİYARETLERİ

Başkan Yıldız, göreve gelmesinin ardından partiye hizmet etmiş tüm başkan ve partilileri unutmadı. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ahde vefa ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz günlerde parti kurucuları, il başkanları, il genel meclis başkanları, partiye hizmet etmiş tüm kişilere ziyaretlerde bulundu. Yapılan anlamlı ziyaretler, vatandaşlardan tam not aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER