SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Nusret Urmak ziyaretlerini sürdürüyor

Nusret Urmak ziyaretlerini sürdürüyor
Bu haber 16 Kasım 2018 - 21:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Haliliye belediye başkan aday adayı olan Nusret Urmak seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Urmak, seçim çalışmları kapsamında AK Parti Haliliye İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Başkanlığını ziyaret ederek destek istedi.

Yapılan ziyaretler kapsamında konuşan Urmak şunları söyledi:

“Haliliye İlçemizin AK Parti Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettik. Teşkilatta görev alan arkadaşlarımız çok önemli görevler icra ediyorlar. Halkımız ile kurumlar arasında köprü oluyorlar. Bunların yaparken işlerinden hayatlarından zamanlarından fedakarlık yapıyorlar. Bu çatı altından hizmetlerimiz görevlerimiz oldu ve bunu iyi bilenlerden biriyim. Bu anlamda Teşkilat Başkanlarımıza ve Üyelerine şükranlarımı sunarım.

Belediye hizmetleri zor görevlerdir ve bunun bilincindeyim; iyi bir ekip kurarak zaman insan ve yatırım kaynaklarını yerinde ve önceliğine göre kullanarak Haliliye İlçemize ve hemşerilerimize hizmet istiyorum. İşleyişin en önemli kavramı birliktir, birlikte dayanışma içinde çalışmaktır. Uzlaşmacı, disiplinli sorumluluk bilinciyle çok çalışarak Büyükşehir Belediye Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, Teşkilatlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkımızla birlikte dayanışma içerisinde olacağız ve

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Bu vesileyle öncelikle hizmetine talip olduğumuz halkımızdan, İl Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, Milletvekillerimizden, İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İl Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İlçe Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İl Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden ve Mahalle temsilcilerimizden dua destek bekliyorum.

Sadece Haliliye’nin değil, Şanlıurfa’mızın her karışını kendisine dert edinen Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli Başkanları ve Üyelerinden, Değerli Basın mensuplarımızdan,  değerli Muhtarlarımızdan destek bekliyorum.

Hizmet için yola çıkmış bütün Aday Adayı Arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Bu sürecin Ülkemiz Memleketimiz ve Milletimiz için hayırlara vesile olması dilerim.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER