SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Viranşehir, vizyonlu aday istiyor

Viranşehir, vizyonlu aday istiyor
Bu haber 14 Kasım 2018 - 11:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça aday adayları hareketliliği de sürüyor. Viranşehir, en çok dikkat çeken ilçelerden birisi olurken, ilçeye vizyonlu, eğitimli ve ilkeli bir kişinin aday olması bekleniyor.

Viranşehir halkı, yerel seçimler önce kendi adaylarını kendileri belirlemek istiyor. İlçeye birçok isim aday adayı olurken, Viranşehir halkı istediği kriterlerdeki birisinin aday gösterilmesini istiyor. İlçeye aday olacak kişinin öncelikle Viranşehir’de ikamet eden birisi olmasını isteyen ilçe halkı dışarıda oturan birisinin gelip aday olmasını istemiyor. Bu anlamda ilçede bazı isimler geçiyor.

İşte Viranşehir halkının adaylar hakkındaki görüşler;

Ahmet Yıldız, “Viranşehir, birçok ilden daha büyük ve dolayısıyla bulunması gereken konum, şuanki konum değil. Viranşehir’i geliştirecek ve daha da ileriye taşıyacak bir ismin aday gösterilmesi istiyoruz. Viranşehir’de ikamet eden birçok önemli isim var, sorunları yakından takip edebilecek birisinin adayımız olmasını istiyoruz” dedi.

Cemal Dağtekin: “Viranşehir’in yolları ve alt ile üstyapısı şuan çok kötü durumda, ilçemizin bu sorunları başta olmak üzere elektrik sorunumuzu da çözecek birisini istiyoruz. Bu sorunları giderebilecek potansiyele sahip birisinin, ilçeyi bilen ve burada oturan birisinin aday olmasını istiyoruz” dedi.

Mehmet Sunar, “Bir kişi göreve geldiği zaman önce projelerine bakmalıyız ve ilçemizi gerçek anlamda yönetebilecek bir kişinin olmasını istiyoruz. Viranşehir’in sorunları bilen ve kendisinin de bu sorunlara maruz kalan bir ismin aday olmasını istiyoruz. Burada oturmayan, sadece seçim zamanı gelip aday olan birisini istemiyoruz.” Diye konuştu.

İlçe halkı ilçeye gerçek anlamda hizmet getirecek, ilçeyi bir üst seviyeye taşıyacak, alt ve üstyapı sorunlarını çözecek bir kişinin aday olmasını bekliyor. (RHA)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER