SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Viranşehir’de para döken aday olmayacak!

Viranşehir’de para döken aday olmayacak!
Bu haber 19 Kasım 2018 - 20:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yerel seçimler öncesi aday olabilmek için maddi gücünü kullanan aday adayların kötü son beklediği ileri sürüldü.

31 Mart yerel seçimleri öncesi siyasi partiler il ve ilçelerde aday belirmek için hummalı bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesi ile ilgili ciddi bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre ilçede bazı adaylar ilçe halkının gözüne girebilmek için maddi gücünü kullanıyor. Ancak bu yolun adaylık için kötü sonuçlar doğurabileceği ileri sürüldü.

Edinilen bilgiye göre AK Parti ilçe adayını belirmek için birçok kriteri gözden geçiriyor. Parti ilçede bazı adayların öne çıkmak için maddi güç (para) kullandığı söylemlerini takibe aldığı ve bu aday adayları ile ilgili çalışma başlattığı iddia edildi.

Parti ilçe için en verimli adayın halkın güvenini kazanmış ve her kesime hitap edecek bir aday belirleme konusunda ciddi bir çalışma yürüttüğü belirtiliyor. Bazı aday adaylarının bu tip yollarla öne çıkmasına izin verilmeyeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. (RHA)

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER