SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Beyazgül: Betonlaşmaya karşı özel mücadele edeceğiz

Beyazgül: Betonlaşmaya karşı özel mücadele edeceğiz
Bu haber 22 Aralık 2018 - 10:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve İl Başkanı Bahattin Yıldız, kentte görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya geldi. Beyazgül, seçilmeleri halinde kenttin sorunlarına eğileceklerini belirterek,”Betonlaşma için de özellikle çaba harcayacağız.”dedi.

ELEKTRİK VE BETONLAŞMA SORUNU

Kentin kanayan yaralarından biri olan elektrik sorunu ile ilgili olarak Karaköprü ilçesi için kısa zamanda mobil bir trafonun getirileceğinin müjdesini veren Beyazgül, Şanlıurfa’nın betonlaşmaması için de özellikle çaba harcayacaklarını belirtti.

CUMHURBAŞKANIN İLK İMZALADIĞI ŞEHİR URFA OLDU

Aday gösterilip gösterilmeyeceği çıkan algılara yönelik açıklama yapan Beyazgül, “AK Parti’de güçlü bir aday çıktığı için bu tavrı aldı. Bu gazetenin (sözcü) yazdığı ne anlama geliyor; ‘bakın bu başkanınız değişecek, çok ilgi gösteriyorsunuz, çok ilgi göstermeyin değişecek’ demek istiyor. AK Parti anında sahip çıktı. Hamza Dağ, başkan yardımcımız anında açıklama yaptı. Yine buraya gelişimizi de ifade edeyim, aday olduğumuz zaman temayül yoklaması teşkilatta bile yapılmadı. Teşkilat temayül yoklaması dahi iptal edildi. Cumhurbaşkanımızın önüne gittiği zaman, Cumhurbaşkanımızın ilk imzaladığı şehir, öyle duyduk ilk imzaladığı illerden biri Şanlıurfa oldu.” ifadelerine yer verdi.

UYDU KENT PROJESİ

Şanlıurfa için güzel projeleri hayata geçireceklerinin altını çizen Beyazgül,”Yeşil alandan, sosyal tesislere, sürdürülebilir enerji ile tam model olacak olan uydu kente kadar daha yeşil bir Şanlıurfa için de çalışacağız.”diye konuştu. Beyazgül, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER