SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Karaköprü’de adaylık yatırımı zirve yapıyor!

Karaköprü’de adaylık yatırımı zirve yapıyor!
Bu haber 18 Aralık 2018 - 14:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçe belediyesi yerel seçimler öncesi mevcut başkan adaylık için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Önce ünlü futbolcular şimdi ise ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu için program hazırlıyor.

Karaköprü Belediyesi’nin Kültür ve Sanat Etkinlikleri (seçim) kapsamında İlahiyatçı Yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ‘Gönül Sohbetleri’ programında yarın vatandaşlarla buluşacak.

31 Mart yerel seçimleri öncesi kentte ilçe adaylarının açıklanması beklenirken, Karaköprü Belediyesi kesenin ağzını tam açtı. Kentte Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programından çok ücreti konuşuluyor. Sosyal medyada haberi gören Urfalılar “bu krizde kaç paraya ödediniz” yorumları yapıyor.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Kültür ve Sanat etkinlikleri ile vatandaşları farklı konuklarla buluşturmaya devam ediyor. Aralık ayı etkinliğinde ünlü İlahiyatçı Yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ‘Gönül Sohbetleri’ programıyla Karaköprü’deki vatandaşlarla buluşacak.

Yarın saat 14.00’te Karaköprü YASEM (Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezi) Konferans Salonunda yapılacak olan programda Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu merak edilen dini konularda bilgi verecek ve vatandaşların sorularını cevaplayacak.

Karaköprü Belediyesi tarafından yapılan duyuruda tüm vatandaşlar programa davet edildi.

BELEDİYE’DEN AÇIKLAMA

Karaköprü Belediyesi’nden bazı yetkililer Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programına ilişkin “yapılacak programı için herhangi bir ücret ödenmeyeceği” belirtildi. Programın ikili ilişkiler üzerinden geliştiği bildirildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER