SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Yıldız: 2023 hedefine kol kola yürümeye devam edeceğiz

Yıldız: 2023 hedefine kol kola yürümeye devam edeceğiz
Bu haber 31 Aralık 2018 - 15:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “İçerden ve dışardan yapılan tüm zorlama ve dayatmalara ragmen ‘2023 Hedefi’ne bizi bir yıl daha yaklaştıran, büyük ve güçlü yeni Türkiye idealine kavuşturacak olan bir yılı daha geride bıraktık” dedi.

Bahattin Yıldız, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajında, mutlu ve müreffeh Türkiye hedefine yönelik atılımların 2019 yılında da aynı kararlılıkla süreceğini belirterek, “Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha güvenle bakıp, yeni bir yıla daha girmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yeni beklentilerle, yeni umutlarla dolu yeni bir yıla daha girmenin heyecanını yaşadıklarını vurgulayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde daha büyük heyecanlar yaşayarak, ilimiz ve ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak 2023 hedefine kol kola yürümeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, 2019’un mazlum coğrafyaların umutları doğrultusunda dünyada adalet, barış, özgürlük ve huzur yılı olmasını dilediğini belirterek, şöyle devam etti:

“Her şart ve koşulda kenetlenmeye, aydınlık yarınlarımıza el ele, kol kola, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz. Yeni yılın, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, milletimizin bir arada ve kardeşçe yaşama arzusunun doruğa ulaştığı, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve her türlü şiddetten uzak; barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi müjdeleyen bir yıl olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

2019 yılının; her alandaki gelişimini sürdüren ülkemize, kentimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlara vesile olmasını, dünyanın tüm coğrafyasında mazlum milletlerin çektiği acıların son bulmasını temenni ediyorum.

Bu vesile ile vatanımız, milletimiz ve göklerde özgürce dalgalanan şanlı bayrağımız yolunda canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum. Devlet ve millet olarak daima yanlarında olacağımız şehit aileleri ve yakınları ile gazilerimiz başta olmak üzere saygıdeğer Şanlıurfalı hemşerilerimin ve milletimizin her ferdinin yeni yılını kutluyor, en içten saygılarımı sunuyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER