SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

AK Parti’de seçim istişare toplantısı

AK Parti’de seçim istişare toplantısı
Bu haber 24 Ocak 2019 - 16:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, parti kurmayları, milletvekilleri, MKYK üyesi ve belediye başkan adaylarıyla Sseçim istişare toplantısı ve aday tanıtım toplantısı hazırlıkları değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

AK parti İl Başkanı Yıldız Başkanlığında Ve Milletvekilleri,Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, ilçe belediye başkan adayları ve il yürütme kurulu ile seçim istişare toplantısı ve aday tanıtım toplantısı hazırlıkları değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda seçim stratejilerinden ilçe sorunlarına, SKM çalışmalarından sahada daha da etkin bir ekip çalışması dahil tüm detayların konuşulduğu belirtildi.

Toplantı da Konuşan Yıldız “Bizler Şanlıurfa için birlikte başaramak için sizlerle tek yürek sahada olacağız. Gecemizden gündüzümüzden işimizden gerekirse ailemizden bir müddet uzak kalabiliriz ama davamızın bilincini ve hedeflerimizin büyüklüğünü asla unutmayalım. Biz daha müreffeh ve daha yaşanılır bir Şanlıurfa için başarmak zorundayız. Bizlere bu görevi layık gorenleri asla utandırmayacağız. 31 Mart gecesi büyük bir zaferin gecesi olacaktır” dedi.

Toplantıda Ayrıca Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleştirilecek ak parti büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıtma programı için son hazırlıklar değerlendirildi. katılımcılar söz alarak çeşitli konularda fikirlerini beyan edip görüş alışverişinde bulundular.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER