SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

AK Parti’de SKM tamam!!!

AK Parti’de SKM tamam!!!
Bu haber 14 Ocak 2019 - 14:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa’da yerel seçimler için oluşturulacak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde son hazırlıklar tamamlandı.

Haliliye İlçesi Mevlana Caddesi üzerindeki yeni binasıyla 31 Mart Yerel Seçimlerine hazır bir vaziyette bekleyen AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yapılan son dokunuşlarla son halini aldı.

Son hazırlıkları tamamlanan AK Parti Şanlıurfa’nın Seçim Koordinasyon Merkezi’ni AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret ederek seçim atmosferine girerken Seçim Koordinasyon Merkezindeki son çalışmaları yerinde inceledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “Seçim Koordinasyon Merkezimizi gezdik. Sanırım Türkiye’de eşi benzeri çok az görülen bir SKM Binası. Şanlıurfa Teşkilatımıza ve emeği geçen bütün kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Şunu biliyoruz ki AK Parti her zaman seçime hazır her zaman milletimize hizmete hazır ve açık. Seçim çalışmalarımızı başlattık burası da bizim Seçim Koordinasyon Merkezimiz olacak hayırlı sonuçları buradan alacağız, buradan duyuracağız. Şanlıurfalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Gezilerimizde görüşmelerimizde AK Parti’ye çok büyük teveccüh var ama biz her zaman Şanlıurfa Türkiye rekorunu kıracak anlayışıyla bu seçime bakıyoruz. Bu seçimin Şanlıurfa’mız için, kendimiz için AK Partimiz için inşallah hayırlara vesile olacağını düşünüyorum. Tekrardan herkesi sevgiyle muhabbetle selamlıyorum.” Dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Bugün büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyarete geldik. Hazırlıklarımızı tamamlamış vaziyetteyiz. AK Parti, AK Teşkilatlar her zaman bir seçim bittiğinde yarın seçim olacakmış gibi hazır ve dinamik olarak beklemekte. Bizde 24 Haziran seçim sürecini atlattıktan sonra İl SKM ve 13 İlçede ilçe SKM’lerimizi oluşturduk. Gördüğünüz üzere Türkiye’de ve bölgede bir ilk. Bağımsız, her bir birimin ayrı bir alanı var karargâh olarak kullanacağımız Seçim Koordinasyon Merkezimizde Allah’ın izniyle büyükşehir ve 13 belediyemizin tamamını alıp büyük bir muzafferiyetle seçimi tamamlayacağız inşallah. Ben desteklerini esirgemeyen Yönetim Kurulu Üyelerimize, emeği geçen herkese, SKM Başkanımıza, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza teşekkür ediyorum hayırlı uğurlu olsun.”diye konuştu.

Yeni Adresinde AK Parti logolarıyla süslenen Seçim Koordinasyon Merkezi Türkiye’nin en güzel SKM’lerinden biri olması bakımından da önem taşıyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER