SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Aksak: Tüm Ceylanpınar halkını kucaklayacağız

Aksak: Tüm Ceylanpınar halkını kucaklayacağız
Bu haber 30 Ocak 2019 - 21:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak, son günlerde kamuoyunda yapılan algı operasyonlarıyla ilgili açıklama yaptı. Aksak,”Ceylanpınar üzerinde Arap, Özbek, Kürt, Türk ayrımı yapmadan ümmetçilik şiarıyla hareket edeceğimizi ve bütün Ceylanpınar halkını kucaklayacağız.”dedi.

Kamuoyu ve sosyal medya üzerinden yapılan algılara yönelik açıklama yapan Aksak, şunları kaydetti:”Seçim bürosu açılışında yapmış olduğum konuşmada da belirttiğimiz gibi Ceylanpınar üzerinde kesinlikle Arap, Özbek, Kürt, Türk ayrımı yapmadan ümmetçilik şiarıyla hareket edeceğimizi ve bütün Ceylanpınar halkını kucaklayacağımızı belirtmiştik. Son günlerde kamuoyunda yapılan algı operasyonlarıyla ilgili açıklama yapma gereği duyduk. Bazı resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan hemşehrilerimizin tehditle ve şantajla görevden alınması veya yer değiştirilmesiyle ilgili bir algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

KİMLERİN YAPTIĞI APAÇIK ORTADADIR

Ne amaçla yaptıklarını sizler daha iyi biliyorsunuz! Kıymetli Ceylanpınarlı hemşehrilerim: bu konularla alakalı hepinizin kalbi müsterih olsun. Yapılacak bu tür yanlışlara hemen müdahale edeceğimizden kimsenin en küçük bir şüphesi olmasın.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER