SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat’tan yoğun seçim mesaisi

Canpolat’tan yoğun seçim mesaisi
Bu haber 30 Ocak 2019 - 12:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, dur durak bilmeden ziyaretler yaparak 31 Mart seçiminde AK Partiye ve kendisine destek istiyor. AK aday Canpolat, kendisine ve AK Partiye gösterilen ilgiden memnun. AK aday Canpolat’a Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu da eşlik ediyor.

31 Mart yerel seçimlerinde dua ve desteklerini istemeye devam

Kendisini de ziyaret edenlerin ve her gittiği yerde destek istediği vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiden dolayı herkese teşekkür ettiğini belirten AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Haliliye’de katılımcı belediyeciliği hayata geçirmek amacıyla; Sosyal medyada vatandaşlarımızla projelerimizi, fikirlerimizi, kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmak istiyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın da bizimle iletişime geçmelerini kolaylaştırıyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Çarşıda, pazarda, alışveriş merkezindeki hemşehrilerimizi ziyaret ederek, 31 Mart yerel seçimlerinde dua ve desteklerini istemeye devam ediyoruz. Kapı kapı dolaşarak ev toplantıları da gerçekleştiriyoruz” diyerek herkesi fikrine açık olduklarını belirtti.

Destek olan herkese teşekkür

AK Parti Haliliye İlçe binasında kendilerini ziyaret edenlere de teşekkür ettiklerini belirten AD aday Mehmet Canpolat,” Bugün de Badıllı Aşireti Kanaat Önderi Sait Badıllı ve önceki dönem Karaköprü kurucu İlçe Başkanı Faruk Badıllı bizleri ziyaret etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Çelik Ailesi Kanaat Önderlerinden Hüseyin Çelik ve Abdullah Çelik’in de bizleri ziyaretleri ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yine; Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi Dernek Başkanımız Ali Topal da bizleri ziyaret etti. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Haliliyeli hemşehrilerimiz zaten bizi yalnız bırakmıyorlar. Bizleri ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler, kendilerine destek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Vali ve Emniyet Müdürüne ziyaret

AK aday Canpolat, Bu arada Eski İl Başkanımız Yusuf Eğilmez’i, Şanlıurfa Valimiz Abdullah Erin’i ve Şanlıurfa İl Emniyet Müdürümüz Veysel Tipioglu‘nu da makamında ziyaret ettiklerini belirterek, gösterdikleri ilgi ve destekten, alakalarından dolayı teşekkür etiklerini söyledi.

Canpolat’tan nöbet tutan Polislerimize ziyaret

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Mardin yolunda uygulama yapan polis kardeşlerimizi ziyaret ettik. Şu an evinden, ailesinden uzakta vatanı için nöbet tutan, görev yapan bütün güvenlik güçlerimize Allah kolaylık versin” diyerek onlara da çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER