SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Mehmet Kuş’tan teşekkür mesajı

Mehmet Kuş’tan teşekkür mesajı
Bu haber 23 Ocak 2019 - 11:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti’den Eyyübiye Belediyesi başkan adayı gösterilen Mehmet Kuş teşekkür mesajı yayımladı.

Kuş mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevdamız Eyyübiye” diyerek başladığımız yolculukta Rabb’ime şükürler olsun ki bizleri, dünyaya geldiğimiz topraklarda kendi insanımıza hizmet etme fırsatı verdi. Bize güvenenleri ve destek verenleri mahcup etmeyeceğiz inşallah.

Eyyübiye ilçemizin kadirşinas halkı ile birlikte bu yönetime talibiz. Eyyübiye halkı her şeyin en güzeline layık ve belediye yönetimimiz 7/24 bu halkın hizmetinde olacaktır.

Aday adaylık sürecinde yol arkadaşlığı yaptığımız Eyyübiye Belediye Başkan aday adaylarına, bu halka hizmet için gösterdikleri çaba için ayrı ayrı teşekkür eder, onların tecrübelerinden ve birikimlerinden her zaman istifade edeceğimizi şimdiden belirtmek isterim. Yol arkadaşlığımızı dava arkadaşlığına dönüştürdüğümüz bu birliktelikte, güzel ilçemize güzel hizmetler yapacağımıza inancım tamdır.

“Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik” diyen Cumhurbaşkanımız, Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere genel başkan yardımcılarımıza, milletvekillerimize, il ve ilçe teşkilatımızdaki tüm kademe mensuplarına bize gösterdikleri teveccüh için teşekkürlerimi sunarım.

Adaylık sürecinde Şanlıurfa’mızda ve Eyyübiye’mizde bize güvenen, destek olan ve dualarını eksik etmeyen kanaat önderlerimize ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine minnet ve şükranlarımı sunarım.

Yine adaylık sürecinde basın mensuplarının gösterdikleri objektif yayın ve ilkeli duruşları için hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Gerek anketlerde destek olan, gerek dualarında bizi eksik etmeyen, gerekse de verdikleri moral ve motivasyonla bize hizmet etme imkanı sağlayan; siyaset meydanına çıktığımız ilk günden havaalanında karşıladıkları ana kadar bizi hiç yalnız bırakmayan Sabrın Timsali olan Hz. Eyyüb’ün hemşehrileri ve kadirşinas Eyyübiye halkımıza teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER