SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Sağırları oynuyor!

Sağırları oynuyor!
Bu haber 15 Ocak 2019 - 10:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kentin en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini elinde bulunduran Piazza AVM Şanlıurfalıların verdiği paralarla kasasını doldururken, kentin takımına bir lira bile yardım etmediği iddia edildi.

Şanlıurfa bakanlık, valilik ve bazı belediyeler dışında hiç kimse destek olmuyor. Şanlıurfa’nın profesyonel takımı Şanlıurfaspor şu sıralar maddi imkansızlıklarla boğuşuyor. Şanlıurfaspor’un transfer yapabilmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için gerekli destek sağlanmıyor. Kentin ekonomisini elinde bulunduran ve Şanlıurfa’nın diğer bir ifadeyle kaymağını yiyen Piazza AVM bu durumda oralı bile değil. Ufakta olsa Şanlıurfaspor’a destek olmayan Piazza’ya vatandaşlarda tepki gösterdi.

ŞEHRİN KAYMAĞINI YEMEKLE OLMUYOR BU İŞLER…

Değişik kentlerde büyük AVM’lar şehrin takımlarını destek olup reklamlarını yaparken Piazza, “banane Şanlıurfaspor’dan, ben müşterime bakarım” mantığıyla oralı bile olmuyor. Ancak kent ekonomisine bakıldığında en büyük pastayı Piazza’nın yediği de dikkatlerden kaçmadı. Ayda milyonlarca lira kazanan Piazza AVM’nin neden Şanlıurfaspor’a küçükte olsa bir destekte bulunmadığı ise merak konusu oldu. (RHA)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER