SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Zabıtadan örnek davranış

Zabıtadan örnek davranış
Bu haber 17 Ocak 2019 - 20:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri toplanma merkezi yakınlarında buldukları içeresinde bir miktar para ile banka kartları bulunan cüzdanı sahibine eksiksiz olarak teslim etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı zabıta ekipleri  merkez Haliliye İlçesine bağlı Bamyasuyu Mahallesi’ndeki Toplama merkezi yakınlarında denetim yaptıkları esnada yerde bir cüzdan buldu. Zabıta ekipleri içeresinde bir kimlik, banka kartları ile bir miktar para olan cüzdanın  sahibine ulaşmak için çalışma başlattı. Uzun uğraşın ardından cüzdan sahibi Abdülhakim Alban’a ulaşan Zabıta ekipleri yolda buldukları cüzdanı sahibine teslim etti.

Kaybettiği cüzdanına Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerinin sayesinde kavuşan Abdülhakim Alban zabıta ekiplerine teşekkür ederek”  Farkında olmadan cüzdanımı düşürmüşüm. Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri bana ulaşarak cüzdanımın bulduklarını söylediler. Daha sonra cüzdanımı getirip bana teslim ettiler. Zabıta ekiplerinin isteği üzerine cüzdanımı kontrol ettiğimde her hangi bir eksiklik olmadığını gördüm. Kaybettiğim cüzdanımı bularak bana getirip teslim eden Zabıtalara teşekkür ediyorum” dedi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER