SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Aday Kuş’tan modern semt pazarları sözü

Aday Kuş’tan modern semt pazarları sözü
Bu haber 09 Şubat 2019 - 15:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Harrankapı Caddesinde kurulan semt pazarına giderek esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte cuma pazarına giden Aday Mehmet Kuş’u Eyyübiye Pazarcılar Dernek Başkanı Halit Babacan ve pazarcı esnafı karşıladı.

Pazarcı esnafı ve bölge halkının sıkıntılarını dinleyen ve not aldıran Mehmet Kuş, göreve gelir gelmez Eyyübiye’de modern semt pazarı sayısını artıracağını söyledi.

Kuş, “ Pazarcı esnafımızın ve vatandaşlarımızın bizle gösterdiği ilgi alakaya teşekkür ediyoruz. 31 Mart seçimlerinde onların desteğini istedik. Bizlere destek olacaklarının sözünü verdiler. Açık semt pazarında alış veriş yapan pazarcılar ve vatandaşlar bize kapalı semt pazarı isteğini ilettiler. Göreve gelir gelmez modern semt pazarı sayısını artıracağımıza söz veriyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Eyyübiye Pazarcılar Dernek Başkanı Halit Babacan, “Başkanımız Kuş’u pazarımızda görmekten mutluluk duyduk. Esnafımızı gezerek vatandaşlarla ilgilenmesi bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. Kendisine çıktığı bu kutlu davada başarılar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER