SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Adaylığı açıklandı, Hekimoğlu: Bu şehri yönetmeye talibim

Adaylığı açıklandı, Hekimoğlu: Bu şehri yönetmeye talibim
Bu haber 14 Şubat 2019 - 15:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi, bugün düzenlenen toplantıda resmi olarak Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu’nu tanıttı. Hekimoğlu, “Ben bu şehri yönetmeye talibim. Haliliye’ye artık şehir diyorum gerçekten nüfusu çoğu ilden daha fazla” dedi.

31 Mart yerel seçimleri için adaylarını bir bir açıklayan Saadet Partisi, bugün Haliliye İlçe belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu’nu tanıttı.

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz, bir otelde düzenlenen basın açıklamasıyla Haliliye adayını resmi olarak açıkladı. Toplantıya Yanmaz ve Hekimoğlu’nun yanı sıra, Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan’da katıldı.

YANMAZ: HALİLİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayını duyuran Yanmaz, “Bu seçim şehrimize, ülkemize, insanlığımıza ve bugün açıklayacağımız Haliliye ilçesinde hayırlara vesile olmasını niyaz ediyoruz. Urfa peygamberler şehri, kadim bir şehir. Bu şehrin Haliliye ilçesi gerçekten yerini alan mukaddes bir ilçe. Bu ilçemiz çok ilçeden daha fazla nüfusa sahip. Bizde bugün Haliliye ilçemize hizmet edecek arkadaşımızı sizlere tanıtacağız. Bu bir yerel seçim hizmet yarışı. Bu noktada biz birbirimizi seveceğiz, ilçemize daha iyi hizmetler sunma noktasında çalışacağız. Kardeşimiz, eczacı olan, geçmişte de bizimle birlikte hareket eden Mustafa Hekimoğlu’nu huzurunuzda Haliliye Belediye Başkan Adayımız olarak ilan ediyorum” ifadelerini kullandı.

 HEKİMOĞLU: BEN BU ‘ŞEHİRE’ TALİBİM!

Haliliye için açıklamalarda bulunan Hekimoğlu, “Ben bu şehri yönetmeye talibim. Haliliye’ye artık şehir diyorum gerçekten nüfusu çoğu ilden daha fazla. Ben en iyisini, en güzelini yapacağım. Bu güne kadarki vizyonumu en iyi şekilde yansıtıp, diğer ilçelerden daha ön noktaya getireceğim” diyerek sözlerine son verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER