SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Aksoy: Bozova’mızdaki tüm gönüllere talibiz

Aksoy: Bozova’mızdaki tüm gönüllere talibiz
Bu haber 04 Şubat 2019 - 14:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BAK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; memleket işi, gönül işi ve büyük küçük demeden Bozova’daki bütün gönüllere talib olduklarını söyledi.

SEÇİM BÜROMUZU ZİYARET EDENLERE TEŞEKKÜR

Bir yandan ilçe genelinde ziyaretler gerçekleştirirken, bir yandan da Seçim Bürosunda kendilerini ziyarete gelen vatandaşları ağırladıklarını belirten AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy, “Kanaat önderimiz Hacı Mehmet Gül, Seçim Büromuzu ziyarete gelerek desteklerini iletti. Kendisine ve ailesine teşekkür ederim. Geleceğimizin teminatı gençlerimizle Seçim Büromuzda sohbet ederek talep ve önerilerini dinledik. Yine, İrme Mahalle sakinlerimizden Bayram ailesi Seçim Büromuzu ziyaret ederek desteklerini ilettiler. Onlara da teşekkür ediyorum. Çakmak Mahallesi sakinleri de Seçim Büromuzu ziyarete gelerek desteklerini ilettiler. Tüm mahalle sakinlerimize candan teşekkür ederim. Bu arada Hak ve Huzur Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hilmi Yolcu, İlçe Başkanı M.Sait Demir ve Teşkilat Yardımcıları Seçim Büromuzu ziyaret ederek 31 Mart seçimlerinde destek olacaklarını belirttiler. Seçim Büromuzu ziyaret ederek desteklerini ileten hemşerilerimize yoğun ilgi ve teveccühleri dolayısıyla teşekkür ederim. Sağ olsunlar” dedi.

Çay sohbeti ile içimizi ısıttıkÇay sohbeti eşliğinde gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretlerine son sürat devam ettiklerini belirten AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Aksoy, “Seçim çalışmalarımızı son sürat, dur durak bilmeden sürdürüyoruz. İlçe Başkanımız ile birlikte esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Esnafımızı ziyaret ederek, hayırlı kazançlar dileklerinde bulunuyoruz, desteklerini istiyoruz. Esnaf ve vatandaş gezimiz sırasında gerçekleştirdiğimiz çay sohbeti ile içimizi ısıttık. Esnaf ve vatandaş gezilerimizde vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinliyoruz. Bozova’mızı hep birlikte el ele yöneteceğiz. Allah’ın izni ile Bozova’mızda sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Biliyoruz ki; memleket işi, gönül işi ve tevazu, samimiyet, gayret ile birlikte başaracağız. Bozova’mızın memleketlimizin emrinde ve hizmetindeyim. İnsan niyet ile nasip arasında bir çizgide yaşar, rabbim niyetimizi Salih, nasibimizi hayreylesin” diye konuştu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER