SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Beyazgül, AK Parti Kadın Kolları ile buluştu

Beyazgül, AK Parti Kadın Kolları ile buluştu
Bu haber 16 Şubat 2019 - 16:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eşi Betül Beyazgül ile birlikteEl Birliği Derneği tarafından organize edilen toplantıda AK kadınlarla buluştu.

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve El Birliği Derneği Başkanı Handan Karataş’ınbirer selamlama konuşması yaptığı toplantıya katılan Beyazgül ve Eşi Betül Beyazgül’e Urfalı bayanlar yoğun ilgi gösterdi.

Seçim şarkısı eşliğinde salona giren ve coşkuyla karşılanan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül tablo karşısında duygulandığını söyledi.

Beyazgül, “Urfalı hanımlarımız daima kalpten konuşmuşlardır. Bize tarihimizde onlarca fedakârlık yapan analarımızı bacılarımızı hatırlattınız. Hanımlar konuşursa yürekten konuşur. Onlar dilden çok şey söylemez. Ben sizin en zayıfınızın yanında olacağım. ilk önce onları gözeteceğim ve özellikle dezavantajlı kadınlarımızın ölümüne arkasında duracağım. Devletimizin şefkatini hissettireceğim” dedi.

“BEYAZGÜL BAYANLARIMIZ İÇİN SAHADAYIZ”

31 Mart gecesi yeni bir tarih yazmaya inandıklarını kaydeden  AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Kadınlarımız geleceğimizi hissetme adına bizden 10 adım öndelerdir. Bu kenti onlarla değiştirme yolunda onlarla beraber yürümeye hazırız” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER