SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Beyazgül barış yemeğine katıldı

Beyazgül barış yemeğine katıldı
Bu haber 28 Şubat 2019 - 16:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Aişeoğlu ve Ayaz ailelerinin barış yemeğine katıldı.

Düzenlenen yemekte barış ve dostluk mesajı veren Beyazgül, “Hayırlı bir iş bir araya geldik. Bu işler gerçekten zor. Ama sonucu böyle güzel oluyor. Ataş ailesinin bu tür anlamlı çalışmalarına devam etmelerini istiyoruz. Büyük bir olgunluk göstererek barıştan, kardeşlikten yana tavır alıp dargınlığa son veren Aişeoğlu ve Ayaz ailelerine de ayrıca teşekkür ederim. İnşallah eskiden olduğu gibi daha güçlü bir şekilde dostça yollarına devam ederler” dedi.

Aişeoğlu ve Ayaz ailelerinin barışına vesile olan AK Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi Adayı M.Emin Ataşise,”Dargınlığı tatlıya bağlayan Aişeoğlu ve Ayaz ailelerine teşekkür ederim. Bu hayırlı buluşmaya katılım sağlayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’, ilçe Belediye Başkan adaylarımıza, kanaat önderlerimize ve tüm dostlarımıza teşekkür ederim’ şeklinde konuştu

TBMM İdare Amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’ta düzenlenen barış yemeğinde birer konuşma yaptılar.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER