SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Beyazgül: Birlikte çalışarak çözümler üreteceğiz

Beyazgül: Birlikte çalışarak çözümler üreteceğiz
Bu haber 14 Şubat 2019 - 15:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Sanayi Sitesi esnaf ziyaretine Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığını ve TIR, Kamyon, Ağır İş Makinaları Kooperatif Başkanlığını ziyaretle başladı. AK Başkan adayı Av. Beyazgül ve beraberindekileri, Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri kapıda karşıladı. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Beyazgül, her daim sanayi esnafının yanında olacaklarını söyledi.

“Burası Urfa’mız için, bizim için çok önemli”

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül birlikte çalışarak çözüm üreteceklerini belirterek, “31 Mart yerel seçim çalışmalarımız kapsamında, bu günde Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan Beyi ziyaret ettik. Geçmişten bu yana da defalarca görüştüğümüz, fikir alışverişinde bulunduğumuz bir önemli mekânımız, yerimiz. Yönetim Kurulu arkadaşlarımız da burada. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Evren Sanayi Urfa’mız için çok önemli bir yer ve çok sayıda iş yerimizin olduğu bir alanımız. Bu nedenle de burası Urfa’mız için, bizim için çok önemli. İstişarelerimiz çok önemli. Fikir alış verişlerimiz çok önemli. Belediyemizin yarın burayla ilişkilerinin çok önemli olacağını biliyorum. İnşaallah biz bu doğrultuda arkadaşlarımızın düşüncelerini alarak burası için ne iyiyse, Urfa’mız için ne gerekliyse birlikte çalışarak çözümler üreteceğiz. Hayırlı işlere vesile olacaktır bu buluşmamız, Allah nasib ederse” dedi.

Beyazgül ve beraberindekilere teşekkür

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan ise, “Biz tabiki Sayın Başkanımıza bizi ziyaretinden dolayı gerek şahsına, gerekse şahsında da beraber gelen yönetici kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Şeref verdiler” diyerek memnuniyetini dile getirdikten sonra Başkan Beyazgül’ün esnaf ziyaretlerine eşlik ettiler.

“Sanayicimizin, esnafımızın hizmetindeyiz”

AK Başkan adayı Av. Zeynel Beyazgül, daha sanayi esnafının istişare toplantısına katılarak dilek ve temennilerini dinledikten sonra kısa bir açıklama yaparak, “TIR, Kamyon, Ağır İş Makinaları Kooperatif Başkanımız Mahmut Çiftçi Bey ve Evren Sanayideki esnaflarımızla ve yanımızda Evren sanayi Sitesi Kooperatif Başkanımız Mustafa Aslan Beyle beraberiz. Kendileriyle bu bölgenin konularını konuşup, sorunlarını konuşup, çözümler aramak için bir aradayız. Bir arada toplanmış vaziyetteler, ben kendilerine teşekkür ediyorum. İnşaallah bu çalışmalarımız hayırlara vesile olur. Biz Belediye Başkanı adayıyız, ama Belediye Başkanı olduktan sonra hangi ihtiyaçlar varsa, şehrimizin ve sanayicimizin, esnafımızın ne ihtiyacı varsa elbette ki biz bunların hizmetindeyiz. Gereği neyse öncüsüyüz. Ben kendilerine teşekkür ederim” diye konuştu.

“Desteklerini eksiltmeyeceklerini umarız”

Şanlıurfa TIR, Kamyon,Ağır İş Makinaları Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mahmut Çiftçi de, “Şanlıurfa AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül Beyefendi TIR, Kamyon ve Ağır İş Makinaları İktisat Yapı Kooperatifini, esnafımızı, sanayii ziyaret için geldiler. Kendilerine şükranlarımızı arz ediyoruz, teşekkür ediyoruz, saygılarımızı sunuyoruz. Bugünden sonra da inşaallah Rabbim yar ve yardımcısı olur.Bu konuda da bize desteklerini eksiltmeyeceklerini umarız. Teşekkür eder, saygılarımı sunarım” diyerek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER