SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat: Sevdamız Şanlıurfa sevdamız Haliliye

Canpolat: Sevdamız Şanlıurfa sevdamız Haliliye
Bu haber 15 Şubat 2019 - 16:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat Şanlıurfa Pasaj Esnafı ve İş Adamları Derneğini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Canpolat daha sonrasında ise Bağlarbaşı mahalle sakinleri ve seçim ofisinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına hız kesmeden Haliliyenin daha iyi hizmetler alabilmesi için gece gündüz çalışan, vatandaşlar ile bir araya gelen Canpolat Şanlıurfa pasaj esnafı ve iş adamları dernek başkanı İbrahim Toru ve Yöneticilerini ziyaret ederek ithalat ve ihracat konusunda istişare ettiler.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Canpolat, “Bizi Kabullerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum esnafımızla çeşitli konularda istişare ettik. Biz biriz beraberiz tek Sevdamız Tek derdimiz var o da Şanlıurfa Haliliye İnşallah gelecekte hep birlikte elele ilimize ilçemize en iyi yerlere götüreceğiz hep birlikte birlik beraberlik içerisinde çalışacağız çok çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Canpolat ev toplantısı olarak bilindiği yere giderken beklenmedik bir kalabalık ile karşılaştı 7 den 70 e Bayan ve erkekler aileleriyle bekleyen mahalle sakinlerine hitap etti. Bağlarbaşı’ndan sora ise seçim ofisinde kanaat önderleri ve aşiret mensupları ile bir araya geldi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER