SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat: Sizinle güçlüyüz

Canpolat: Sizinle güçlüyüz
Bu haber 23 Şubat 2019 - 14:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Canpolat, Haliliye’yi ışıl ışıl, pırıl pırıl yapacaklarını söyledi.

Beraberinde AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Valikonağı esnafımızı ziyaret edip, hayırlı işler diledik. Valikonağı caddesindeki esnaf ziyareti sırasında karşılaştığımız vatandaşlarımızla da ayaküstü de olsa sohbet edip, dua ve desteklerini istedik. VİMSA otomotivi ziyaret ederek personelleriyle bir araya geldik ve hasbihal ettik. İlgi, alaka ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

“Halkımızı kucaklamaya devam ediyoruz”

El ele vererek Haliliye’yi hep birlikte çok daha güzel günlere taşıyacaklarını belirten Canpolat, “Halkımızı kucaklamaya devam ediyoruz. Hep birlikte gayret edip Haliliye’mizi ışıl ışıl, pırıl pırıl yapacağız. Sizinle güçlüyüz, sizlerle varız. Haliliye’mizi hep beraber, gönül gönüle yöneteceğiz. Birlikte yönetmek için ‘önce güven’ diyoruz” diye konuştu.

Hemen her günün akşamı Seçim Bürosuna da giden AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, akşamları seçim ofisinde hemşehrileriyle bir arada sohbet edip, fikir alış verişinde bulunduklarını belirterek, ilgi, alaka ve vermiş oldukları desteklerinden dolayı herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER