SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat’tan Eczacılar Odası’na ziyaret

Canpolat’tan Eczacılar Odası’na ziyaret
Bu haber 27 Şubat 2019 - 18:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat,  STK (Sivil Toplum Kuruluşları) ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Eczacılar Odasını ziyaret ederek Başkan Süleyman Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet etti.

31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Haliliye Belediye Başkan Adayı Canpolat, mahalle gezisi, esnaf ziyaretleri, ev toplantıları ve STK ziyaretlerine devam ediyor.

STK Ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Eczacılar Odasını ziyaret eden Canpolat, Eczacılar Odası Başkanı Süleyman Acar ve yönetimi ile fikir alış verişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Eczacılar Odası Başkanı Süleyman Acar, Başkan Adayı Canpolat’a çıktığı bu kutlu yolculukta başarılar dilediğini söyledi.

Seçimin başta ülkemiz daha sonra Şanlıurfa için hayırlı sonuçlar getirmesini temenni eden Acar, ziyaretten dolayı Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Canpolat,“Katılımcı Belediyecilik” anlayışı çerçevesinde Eczacılar Odası Başkanı Süleyman Acar ve yönetimiyle fikir alışverişinde bulunmak üzere odaya bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti.

Canpolat, “Oldukça keyifli bir söyleşi oldu. Hem eczacılık hem de belediyecilik anlamında fikir alışverişinde bulunduk. Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuk. Kazanımlarımız oldu. Kabullerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER