SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat’tan esnaf ve STK ziyareti

Canpolat’tan esnaf ve STK ziyareti
Bu haber 14 Şubat 2019 - 15:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat,  Haliliye İlçe Başkan vekili Süleyman Aksu, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özdemir ve Haliliye İlçe Teşkilatı ile beraber Emniyet caddesi esnafını ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek ve Yönetim kurulunu ziyaret ederek istişare ettiler.

Canpolat Emniyet Caddesi esnafı ile bir araya gelerek ülke gündemindeki ekonomi ve işsizlik hakkında istişare ederek Haliliyede’ki Çözüm ve önerilerini sundu. Caddedeki esnaflar AK Partiye ve Canpolat’a Destek olacaklarını 31 Mart Yerel Seçimlerde her zaman partinin arkasında duracaklarını bildirdi.

Aday Canpolat Yaptığı Açıklamada: “Bugün Emniyet Caddesindeki Esnafımızı Ziyaret Ettik.

Sağ olsunlar hem AK Partiye Teveccühleri hem bize olan teveccühleri çok yüksek, bizlerde inşallah onlara layık olmaya çalışacağız, esnafımıza hayırlı işler dileklerinde bulunduk bizde Urfa’ya sevdalıyız Haliliye ‘ye sevdalıyız bir aşkımız bir hedefimiz var inşallah daha güzel yarınlar için hep birlikte el ele çalışacağız durmayacağız durmak yok yola devam” dedi.

Emniyet Caddesi Esnaf Gezisinden Sonraki durağı ise Şanlıurfa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Başkan İbrahim Halil Peltek Yaptığı Açıklamada:  “Sayın Canpolat’ın bizleri ziyareti istişare etmemiz son derece önemli şehrin Urfa’nın geleceğini tayin etmek üzere önceki zamanlarda paylaştığımız ileriye yönelik projelerin programlarımızı yatırımlarımızı turizm yatırımlarımızı bizim yaptığımız çalıştaylarda geçmiş dönemlerde adaylığından öncede birlikte Urfa’ya nasıl bir katkıda bulunuruz nihai sonucunda ise belediye başkan adayı olarak bundan sonraki süreçlerde çok çok başarılı hizmetler edeceğine inancımız tamdır.” Dedi

Canpolat ise “İlimizin İş Dünyamızın çeşitli konularını kendilerinden sohbet etme fırsatını bulduk, aynı zamandada biz hazırlık projelerimiz ile ilgili olarak kendileri ile fikir teakubunda bulunuyoruz. Biriz beraberiz amacımız sevdamız Şanlıurfa Haliliye inşallah hepbirlikte el ele ileriki günlerde daha ileri günlere götüreceğiz.” Dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER