SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat’tan esnaf ziyareti

Canpolat’tan esnaf ziyareti
Bu haber 26 Şubat 2019 - 14:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriniaralıksız sürdürüyor.

Canpolat, Şanlıurfa’yı, Haliliye’yi daha güzel günlere götürmek adına kararlı bir şekilde mücadele ve çalışmalarının son süraat devam ettiğini belirterek, “İşimiz hizmet, gücümüz millet” diyerek çalışmalarını devam ettireceklerini söyledi.

“DUA VE DESTEKLERİNİ İSTEDİK”

Beraberinde AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle sürdüren AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, her gittiği iş yerinde esnaflarla ve yolda gördüğü vatandaşlarla tek tek sohbet edip dua talebinde bulundu.

Yolda karşılaştığı temizlik işçisi ve bir gurup gençle ayaküstü sohbet eden AK Başkan adayı Canpolat, dua ta talebinde bulununca, yaşlı temizlik işçisi, “İnşaallah dua ederiz. Cenabı Allah yar ve yardımcınız olsun” diye dua etti.

Ziyaretlerini sürdüren Haliliye Belediye Başkan adayı Canpolat, Parkta toplu halde yemek yiyen gençlerin çağrısı üzerine aralarına girerek yemeklerinin tadına bakarak afiyet olsun dileklerini iletti ve orada kendisini izleyen çocuklarla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

“DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

Canpolat, “Seçim çalışmalarımız kapsamında bu günde AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle sürdüren AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “Programlarımız dâhilinde Mehmet Akif Ersoy Caddesinde esnaf ziyaretlerimizi yapıyoruz. Bu arada daha önceden kendilerine söz verdiğimiz, ziyaret edeceğimizi ifade ettiğimiz ve aynı zamanda Haliliye Belediye Başkan aday adayı olan Şanlıurfa Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Hastahaneleri Derneği Başkanı Sayın Salih Çoban’ı ziyaret ettik. Beraber çok keyifli sohbet ettik. Bölgesinde sevilip, sayılan bir kardeşimiz. Sağ olsunlar, kendileri de bizimle birlikte AK Partiçatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde el ele Şanlıurfa’yı, Haliliye’yi daha güzel günlere götürmek adına kararlı bir şekilde mücadelemiz devam ediyor. Çalışmalarımız son süraat devam ediyor. İnşaallah durmak yok, yola devam. İşimiz hizmet, gücümüz millet diyorum, selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER