SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Eyyübiye’de oklar Sağlama döndü!

Eyyübiye’de oklar Sağlama döndü!
Bu haber 18 Şubat 2019 - 15:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’da muhalefet kanadının merkez ilçeleri belirmek için görevlendirdiği Saadet Partisi (SP) Necmettin Sağlam ile görüşmeleri sürdürüyor.

31 Mart yerel seçimlerine 40 gün kala Şanlıurfa’da muhalefetin kanadı Eyyübiye ilçesi dışında tüm adaylarını açıkladı. Merkez ilçelerin adaylarının belirlenmesi için Saadet Partisi’ni ana mekanızma olarak seçen muhalefet kanadı Eyyübiye adayı için isim bekliyor.

Bu kapsamda Saadet Partisi yetkilileri görüşmelerini sürdürüyor. Alınan bilgiye göre bu gece Eyyübiye adayının da netlik kazanması bekleniyor. Yarın kesin aday listelerinin teslim edelieceği de göz öününde bulunduran SP Eyyübiye adayı için Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Sağlam’la görüşmelerini sürdürdüğü bildirildi.

Daha önce SP’den aday olacağı belirtilen ancak partiden bazı kesimlerin engeline takılan Sağlam’ın adaylığı için bu kez parti yetkililerinin hem fikir oldukları bildiriliyor.

SP’nin bu gece yoğun bir mesai yapıp Eyyübiye adayını belirlemesi beklenirken SP’nin Necmettin Sağlam ve öne çıkan başka bir isim arasında seçim yapması bekleniyor.

Siyasi partiler belirledikleri belediye başkan adayları ve meclis üyelerinin listesini yarın en geç mesai bitimine kadar seçim kuruluna teslim etmeleri gerekiyor. (RHA)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER