SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Fotoğraf: CEYLANPINAR

Fotoğraf: CEYLANPINAR
Bu haber 25 Şubat 2019 - 17:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yerel seçim çalışmları kapsamında Ceylanpınar ilçesinde eski vekil Abdulkerim Gök ve belediye başkan adayı Abdullah Aksak’ın omuzlarda olması dikkat çekti.

AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök’ün öncülüğünde, Ceylanpınar’da yaşayan Suruçlular ve Suruçluların akrabası konumundaki Büyük Advan Aşireti üyeleri, AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak’a destek için geldikleri Seçim Koordinasyon Merkezi’nde adeta miting havasında karşılandılar.

‘31 MART GECESİ CEYLANPINAR GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKACAK’

31 Mart gecesi sandıklarda önce milletin, sonra da Ceylanpınar gerçeklerini konuşacaklarını belirten AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök “Birileri konuşuyor. Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz. Rüzgâr eken fırtına biçer. Biz kardeşliği, sevgiyi, dostluğu, muhabbeti esas edindik. 31 Mart gecesi sandıkların açılmasından sonra Ceylanpınar kime hangi dersi verecek, hepimi

göreceğiz. O gece size Ceylanpınar’ın bütün gerçeklerini anlatacağım. Birileri istemese de anlatacağım” diye konuştu.

Teşkilatla beraber bir ağaç gibi hür, ormandaki ağaçlar gibi kardeşçe çalışacaklarını, herkese eşit mesafede olacaklarını belirten AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak  “Ben burada İlçe Kaymakamı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı olmayacağım. Ben burada sadece İlçe Belediye Başkanı olacağım. Ben onlara emir verme cüretine bile giremem. Onlarla birlikte uyumlu bir şekilde çalışıp, ilçemizin huzur ve güvenliği için elimizden gelen desteği vereceğim. Bir belediye başkanının görevi güvenliği sağlamak değildir. Bizim işimiz halkımızla kucaklaşmak olacak” dedi.

AK Parti’nin eğitimci ve genç Başkan adayı Aksak “Cumhurbaşkanımız bize bu görevi verdi. Buradan kendilerine şükranlarımı ve minnetlerimi sunmak istiyorum. Ayrıca teşkilatımıza teşekkür ediyorum ama en büyük teşekkürü sizler hak ediyorsunuz. Sizler olmasaydınız bizler burada olmayacaktık. O yüzden sizlere minnettarız. Malumunuz sorumluluğu ağır olan bir görev ama çok şükür bu görevin üstesinden gelecek iradeye, cesarete, vizyona, güce, misyona sahibiz. O yüzden içiniz rahat olsun. Karşımızda bir sürü komplolar var, lütfen dikkat edelim, biz sadece kendi işimize bakalım. Sizlerle beraber, vekilimizle beraber, teşkilatımızla beraber hür bir şekilde kardeşçe çok güzel hizmetler yapmak için elimizden geleni yapacağız, dua ve desteklerinizi bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

“GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKILSIN”

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak’a destek için geldikleri Seçim Koordinasyon Merkezi’nde konuşan Büyük Advan Aşireti Temsilcisi Aziz Altun ise “1 milyon 700 bin dekarlı Ceylanpınar Tarım İşletmesi arazileriniz mevcut. Vekilim ve Belediye Başkan adayımızdan ricam, 31 Mart sonrası gençlerimize sahip çıksınlar” dedi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER