SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Keklik, Küçük Leyla’ya sahip çıktı

Keklik, Küçük Leyla’ya sahip çıktı
Bu haber 15 Şubat 2019 - 17:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçe Kaymakamı Mehmet Keklik, doğuştan tek bacağı kısa olan 10 yaşındaki Leyla’yı evinde ziyaret ederek sahip çıktı. Leyla’nın ameliyat olup sağlığına kavuşması için çalışma başlattı.

Her fırsatta yardıma muhtaç ailelerin yardımına koşan ilçe Kaymakamı Keklik, Leyla’nın yardım çığlığına sesiz kalmayarak yine ilk yardım elini kendisi uzattı. Cumhuriyet mahallesinde ikamet eden ve ortopedik rahatsızlığı olan Başak İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Leyla Öztürk’ü evinde ziyaret eden ilçe Kaymakamı Keklik, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Leyla’nın tedavisi için çalışma başlatan Ceylanpınar ilçe Kaymakamı Keklik,” Leyla kızımızın tedavisi için Kaymakamlığımızca her türlü desteğin verileceğini belirten Kaymakam Keklik, İstanbul’da iyi bir klinikte tedavi edilmesi için gerekli araştırmayı yapacağını, dileğimiz Leyla kızımızın bir an önce sağlığına kavuşması olduğunu”ifade etti.

Öte yandan Kaymakam Keklik, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç’a Leyla’nın derslerinden geri kalmaması için talimat verdi. Böylelikle Leyla, kendi evinde okula gitmiş gibi derslerinden geri kalmayarak eğitimini almış olacak.

Gerçekleşen ziyarete ilçe Kaymakamı Mehmet Keklik’in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç, Vakıf Müdürü Mehmet Şengül katıldı. (RHA)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER