SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Kuş: Eyyübiyelilere hizmetkâr olmaya talibim

Kuş: Eyyübiyelilere hizmetkâr olmaya talibim
Bu haber 08 Şubat 2019 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Abdülhamit Han Derneği Başkanı M.Hanifi Buluktimur’un Hayati Harrani Mahallesinde düzenlediği toplantıya katılarak bölgenin kanaat önderleriyle bir araya geldi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte katıldığı toplantıda sevgi seliyle karşılanan AK Aday Mehmet Kuş, Eyyübiyelilere seslendi ve “ Ben Eyyübiye Belediye Başkanı olmaya değil Eyyübiyelilere hizmetkâr olmaya talibim” dedi.

KUŞ’A DESTEK

Seçildiği takdirde Eyyübiye Belediye Başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz Eyyübiye ilçesi için planladığı hizmetleri sayan AK Aday Kuş, “ En büyük projem gönüllere dokunmak. Belediyenin aslı bir sürü görevleri vardır ama bizim en önemli görevimiz gönül belediyeciliği yapmak olacak” dedi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol yaptığı açıklamada toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Abdülhamit Han Derneği Başkanı M.HanifiBuluktimur ise davetlerini kırmayarak toplantıya katılan başta AK Başkan Adayı Mehmet Kuş’a İlçe Başkanı Mehmet Moğol’a ve akrabalarına minnettarlık duyduklarını belirterek AK Partiye ve Cumhur İttifakına tam destek verdiklerini söyledi.

Hadidi aşiretinin kanaat önderlerinden İsmail Şahap’ın düzenlediği toplantıda baba dostlarıyla bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, desteklerinden dolayı Hadidi aşiretinin önde gelenlerine teşekkür etti.

AK Aday Mehmet Kuş’a katılımından dolayı teşekkür eden Hadidi aşiretinin kanaat önderlerinden İsmail Şahap AK Partiye ve adayına destek olacaklarını kaydetti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER