SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Kuş, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Kuş, seçim çalışmalarını sürdürüyor
Bu haber 25 Şubat 2019 - 17:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Eyyübiye’nin kırsal mahallelerini gezerek AK Parti’ye ve kendisine destek istiyor.

Kırsala bağlı Umuroba Mahallesine giden ve Akar ailesinin düzenlediği toplantıda mahallenin kanaat önderleriyle bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, kendisine destek sözü veren Umurobalılara teşekkür etti.

Başkan Adayı Kuş, “Umuroba Mahallesinde Binizet ailesinin Kanaat Önderlerinden Zahit amcanın konuğu olduk. Sağ olsun bizleri ağırladılar. 31 Mart yerel seçimlerinde bize destek sözü verdiler. Ben kendilerine bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Adayı Kuş’a ziyareti sırasında eşlik eden Belediye Meclis Üyesi Adayı Ali Çiftçi, “Başkan Adayımız Mehmet Kuş ile birlikte kırsal mahalleleri geziyoruz. Bu kapsamda Umuroba’daBinizet ailesinin büyüklerini ziyaret ettik. Destek sözü aldık. Bu bölgeden inşallah AK Partiyle tam destek çıkacaktır.” diye konuştu.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’un seçim bürosu partililer ve sevenleri tarafından yoğun ilgi görüyor.

Başkan Adayı Mehmet Kuş’a destek vermek amacıyla kalabalık gruplar halinde seçim bürosunu ziyaret eden isimler arasında Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi adayları da yer alıyor.

Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ile aynı meclis çatısı altında çalışmak için gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Belediye Meclis Üyesi Adayı Ömer Sapan, “ İnşallah Eyyübiye’de AK Parti rekor bir oy alarak Mehmet Kuş’u başkan yapacaktır. Seçimin herkese hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karageçili ise yaptığı açıklamada 31 Mart’ta bir zafer daha yaşayacaklarını belirterek tüm Karageçili aşireti olarak AK Partiyi ve Mehmet Kuş’ u sonuna kadar desteklediklerini söyledi.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER