SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Kuş’tan pazar esnafına ziyaret

Kuş’tan pazar esnafına ziyaret
Bu haber 26 Şubat 2019 - 14:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, Yakubiye Mahallesinde Pazar esnafını ziyaret ederek, 31 Mart seçimlerinde dua ve destek istedi.

Kuş, her gittiği yerde ilgi gördüğünü ve mutlu olduğunu belirterek, esnafa hayırlı işler dileğinde bulunarak destek istediklerini söyledi.

Seçim çalışmaları sırasında kendilerine gösterilen ilginin kendilerini çok daha fazla çalışmaya teşvik ettiğini belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, “El ele, gönül gönüle ilerliyoruz hamdolsun. Eyyübiye’de alın teri döken herkes başımızın tacıdır. Pazar esnaflarımıza uğradık, sohbet edip, hal hatır sorduk.Hayırlı işler dileyip, 31 Mart seçimlerinde AK Partimize destek istedik. Sosyal belediyecilik anlayışımızı, tüm mağdur ve mazlumlarla birlikte ailelerimize, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve engellilerimize hizmet verecek şekilde genişleteceğiz” dedi.

Her çalışmalarının halka açık olarak, gizli saklı bir şey bırakılmadan gerçekleştirileceğini belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Kuş şunları söyledi:

“Şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. Belediye Başkanı olarak, halkımıza hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevimizi yürüteceğiz. ‘Memleket işi, gönül işi’ diyerek, gönül belediyeciliği ile AKParti olarak milletimizin hizmetine talibiz. Eyyübiye ilçemizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; her faaliyetimizi, en başından en sonuna kadar milletimizin gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceğiz. Belediye Meclisi toplantılarının ve belediye ihalelerinin canlı yayın dâhil, herkese açık şekilde yapılması için tüm imkânların kullanılmasını sağlayacağız.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER