SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Merç ailesinden Atilla’ya destek

Merç ailesinden Atilla’ya destek
Bu haber 07 Şubat 2019 - 12:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Katılım programında konuşan Menderes Atilla’da desteklerinden dolayı Merç ailesine teşekkür ederek, “Bize vermiş olduğunuz bu destek bizleri daha da güçlü kılmıştır” dedi.

ATİCİLERDEN BAŞKAN ATİLLA’YA TAM DESTEK

Merç ailesinin memleketin huzuru ve geleceği için kendisine destek olduğunu ifade eden Atilla, “Merç ailesi hiçbir menfaat beklemeden sadece memleketin geleceği için, önümüzdeki 5 yılda da hizmetlerin devam etmesi için memleketin huzuru için bize destek olduklarını ifade ettiler. Aticiler geçmişte de belkemiğimizdiler, bugün de destekleriyle yine belkemiğimiz olacaklar inşallah gelecekte de aynı şekilde destekleri devam edecek. Allah’ın izniyle 31 Martta zafer bizimdir.” dedi.

Huzurun ve hizmetin devamı için çok çalışmak gerektiğini vurgulayan Menderes Atilla, şunları söyledi: “Köylü kardeşim gecenin birinde hadi gidip ciğer yiyelim diyebiliyorsa Ceylanpınar’da huzur var demektir. Bu huzurun devamı için hepinize ihtiyacım var. Her biriniz birer menderes olmalısınız. Memleketimizin huzuru ve geleceği için Menderes Atilla’dan daha fazla çalışmalısınız.”

Menderes Atilla’nın ağabeyi Belediye eski başkanlarından Mehmet Atilla’da katılımlarından dolayı Merç ailesine teşekkür ederek, “Aticilerden Merç ailesi gücümüze güç kattılar. Allah hepinizden razı olsun.” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER