SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Aday Kuş’tan mahalle toplantısı

Aday Kuş’tan mahalle toplantısı
Bu haber 01 Mart 2019 - 19:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’un katıldığı toplantılar adeta mitingi havasında geçiyor.

On ikiler Mahallesinde Şahin ailesinin düzenlediği mitingi havasında geçen toplantıda Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Kuş, belediyeciliğin memleket işi gönül işi olduğu vurgusunu yaptı.

Onikiler Mahallesi ve çevre mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği miting havasındaki toplantıda Eyyübiyelilere hitap eden Kuş, 31 Mart yerel seçiminin ehemmiyetini anlattı.

Şanlıurfa’da şer odaklarının bir araya gelerek AK Partiye karşı ittifak kurduğunun altını çizen Kuş, “Ülkemizde olduğu gibi Şanlıurfa’da da bazı şer odakları iş başında. Maalesef Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’yi hedef alan bu şer odaklarını yok etmek için bir olmalıyız, beraber olmalıyız. Oyun büyük ama biz bu oyunu bozacağız. Neyle mi bozacağız oylarımızla bozacağız. 1 oy demeden sandığa gidip oyumuzu kullanacağız”dedi.

“BOĞAZIMDAN HARAM LOKMA GEÇMEDİ RABBİM NASİP ETMESİN”

Şanlıurfa Eski Milletvekili Babası Merhum Mustafa Kuş’un oğlu olduğu için Şanlıurfa’da oldukça sevilen bir isim olan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, bu yaşına kadar boğazına bir gram haram lokmayı sokmamaya gayret ettiğini belirterek, “Bunun aksini inkâr eden olursa vallahi bir dakika durmam istifa ederim. Eğer ben belediye başkanlığına seçildiğimde yine boğazımdan haram bir lokma geçecekse rabbim beni 31 Mart’a yetiştirmesin” diye konuştu.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş toplantının düzenlenmesinde emeği geçen  Şahin ailesine teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER