SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

AK Parti Karaköprü ilçe Başkanı Sait Ağan’dan Çanakkale mesajı

AK Parti Karaköprü ilçe Başkanı Sait Ağan’dan Çanakkale mesajı
Bu haber 18 Mart 2019 - 11:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak parti Karaköprü ilçe başkanı Sait Ağan 18 Mart çanakkale deniz zaferi ve şehitleri anma günü dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Ağan mesajında:“Harp tarihimizde özel bir yeri olan Çanakkale Savaşı, her türlü zorlukla ve imkânsızlıkla mücadele eden bir milletin, asrın en güçlü ve ihtişamlı ordularına karşı gösterdiği bir diriliş destanıdır.
Canlarını feda etme uğruna, geri dönmeyi bile düşünmeden kanlarının son damlasına kadar kahramanca göğsünü siper eden ecdadımız, bugün milletimizin sinesinde dualarla en yüksek makamda yerlerini almıştır. Şehitlerimizin hakları ve milletimizin dualarıyla bu topraklarda bugün hür ve salim bir şekilde nefes alıp veriyorsak bu emanete sahip çıkmak da bizim en büyük vazifemizdir. Bu düstur, inanç ve kararlılıkla torunları olan bizler de, ecdadımızın yüksek emanetine sahip çıkmaya devam ediyoruz. Dünyanın neresinde olursa olsun dün olduğu gibi bugün de bu milletin evlatları, tarihine, maneviyatına ve mukaddesiyatına sahip çıkmaya devam etmektedir. Gerektiğinde sabahın alaca şafağında gÖnderden bayrağını indirmeden, milletin müdafaasını yapma ve muhafaza etme azim ve kararlılığına sahip bir şekilde görevini en güzel şekilde ifa etmektedir.
Tarihimizin isimsiz kahramanları olan ve en güzel övgüleri hak eden Şehitlerimizi bu millet asla unutmayacaktır. Mukaddes şehitlerimizin aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyor, Şehitler Haftası münasebetiyle tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize sağlık ve esenlikler temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER