SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Aksak: Kardeşçe yaşayacağız

Aksak: Kardeşçe yaşayacağız
Bu haber 13 Mart 2019 - 21:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak, 31 Mart yerel seçimlerinde halka daha rahat ulaşabilmek adına, üçüncü seçim bürosunun açılışını yaptı.

AK Parti Ceylanpınar Belediyesi meclis üyesi adaylarından Cuma Barutçu, Abdulkadir Akgeyik ve Adil Yıldırım’ın girişimleri sonucu hizmete girecek seçim bürosu açılışına binlerce kişi katıldı. Açılışta konuşan AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak “Bütün Ceylanpınar bugüne şahitlik etsin. Kejanlı ve Türkmen Aşireti’nden vatandaşlarım, devletimizin ve bayrağımızın yanında olduklarını dün olduğu gibi, bugün de ispatladılar” diye konuştu.

Ceylanpınar’da herkesin yıllarca kardeşçe yaşadığını belirten Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak “Fitne tohumları ekmeye çalıştılar ama bunu da başaramayacaklar. Biz kardeşçe doğduk ve kardeşçe de yaşayacağız. Cumhuriyet Mahallesi’ne yıllarca şehir içi hizmet aracı göndermediler. Büyükşehir Belediyesi ile görüşmelerimiz sonucu hizmet aracı artık bu mahalleden de geçecek” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER