SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Aslan: Belediye güvenilir ellerde olmalıdır

Aslan: Belediye güvenilir ellerde olmalıdır
Bu haber 22 Mart 2019 - 15:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karaköprü’nün Adayı Essum Aslan, Karaköprü’nün karanlıktan kurtulup aydınlığa kavuşmasına sayılı günler kaldığını söyledi.

Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, ev toplantısına gittiği sırada elektriklerin kesilmesine tepki göstererek Şanlıurfa ve Karaköprü halkının bunları hak etmediğini belirtti. Her seçim döneminde bu elektrik sorununun çözülmesi için sözler verildiğini ancak bu sözlerin yerine getirilmediğini belirterek,

PLANLAMAMIZ HAZIR

“Bu seçimde Karanlıkköprü için değil Karaköprü için hem Karaköprü’de hem de büyükşehirde Saadet Partisini destekleyeceğiz.” diyen Aslan, “Biz şu anda Karaköprü’de birçok sıkıntı ile karşı karşıyayız. Ulaşım problemi, imar problemi, yaşam alanı problemi var. Bütün bunlarla ilgili planlamamızı yapıp bu işi daha iyi yapacağımıza inanıyorum. Çünkü ben ekiple çalışmayı çok iyi biliyorum. Sizlerle beraber çalışacağız” dedi.

BELEDİYE GÜVENİLİR ELLERDE OLMALIDIR

Karaköprü’nün şehir merkezi olduğunu belirten Essum Aslan,  “Şu anda Karaköprü’de şehrin merkezindeyiz.  Yolların durumu malum. Elektrik sorunu hala çözülmedi. Çok uzun sözler konuşmanın dışında bir şey söyleyeceğim: Belediye güvenilir ellerde olmalıdır. Malınıza sizden daha fazla sahip çıkacak birinin olması gerekiyor. Belediye bütçesi hepinizin malıdır ve belediye başkanı olacak kişinin buna bekçi olması gerekiyor.”diye konuştu.

SİZLERE SÖZ VERİYORUZ

Belediye kaynaklarının hizmette en verimli şekilde kullanılması için belediye başkanının bu işi bilmesi gerektiğini vurgulayan Essum Aslan, “Belediye başkanı olacak kişinin temel sorunları çözmesi gerekiyor. Sizlerle beraber hareket etmesi ve sizlerin yanında olması gerekir. Bu konuda elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Belediye bütçesi her ay açıklanacak, İhaleler canlı yayında yapılacak, her ay kendimizi denetleteceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER