SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Beyazgül ve Canpolat’ta sıcak karşılama

Beyazgül ve Canpolat’ta sıcak karşılama
Bu haber 04 Mart 2019 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yerel seçimler öncesi AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat kırsal mahalle olan İncirli’yi ziyaret etti.

31 Mart yerel seçimleri öncesi AK Parti belediye başkanları kırsal ziyaretlerini yoğunlaştırdı. Bu kapsamda bugün AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat ve beraberindeki heyet Haliliye ilçesine bağlı İncirli Mahallesi’ni ziyaret etti.

Sıcak bir karşılama ile konuk edilen AK Partili adaylar mahallenin ileri gelen isimleri ile bir araya geldi. Seçim çalışmalarını sürdürüren Zeynel Abidin Beyazgül burada yaptığı açıklamada, “Yerel seçimlerde mahalle sakinlerimizden destek bekliyoruz. Bizler halkın hizmekarları olarak üzerimize düşeni yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Biz kent merkezi ve kırsal mahallelerimiz ziyaret edip sorunlarınız dinmeye devam edeceğiz. 1 Nisan’da güzel sonuçlar bekliyoruz” dedi.

Beyazgül’ün ardından konuşan Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “Kırsal bizim için önemli çünkü onların sorunları bizim için önelikli olacak. İncirli Mahallesi bizleri sıcak bir şekilde karşıladı. Bizler bu karşılamadan gayet memnun olduk. Mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Bizlerle sorunlarını paylaştılar. Bizlerde seçilmemiz halinde bu sorunlara çözüm bulmak için elimizden geleni yapacağımızın sözünü verdik” diye konuştu.

Mahallenin önde gelen isimlerinden Ait Kaya ise “Bizler belediye başkan adaylarımız mahallemizde görmekten gurur duyduk. Ancak bunun seçim ile sınırlı olmamasını kendilerine de ilettik. Mallamizim mevcut sorunlarını kendilerini illettik” şeklinde konuştu.

AK Parti Haliliye ilçe Teşkilat üyesi ve aynı zamanda bölge halkından olan İsmail Kaya da burada yaptığı konuşmada, “Adaylarımız İncirli mahallemizi ziyaret etti. Bölgede yoğun bir ziyaret trafiği yaşanıyor. Bizler bölge insanı olarak adaylarımızı destekleyeceğiz. Gittiğimiz her mahallede vatandaşlarımızın sorunlarını not alıyoruz. Yerel seçimlerin aradından belediye başkanlarımız ile birlikte mevcut sorunların çözümü noktasında ciddi çalışmaya yürüteceğiz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER