SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Beyazgül’den Siverek’te büro açılışı

Beyazgül’den Siverek’te büro açılışı
Bu haber 02 Mart 2019 - 16:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek’te Ofis Mahallesi’nde Belediye Meclis Üyesi Adayı Celal Akıl’ın seçim bürosunun açılışını yaptı.

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın ile diğer partililerin katılımıyla gerçekleştirilen seçim bürosu açılışı adeta mitingi havasında geçti.

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın’ın bir selamla konuşması ile başlayan miting de konuşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti hükümetinin ilçeye yönelik yaptığı hizmetleri anlattı.

“ŞANLIURFA VE İLÇELERİ DEĞİŞİMİ YAŞAYACAK”

31 Mart seçimlerinde partisine,  kendisine ve Siverek’in adayı Aydın’a destek isteyen Beyazgül, “ Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Şanlıurfa’ya Siverek’e çok önemli hizmetler yaptık. Bu yüzden bu hizmetlerin devamı için tekrar AK Partiye destek verdiğinizde ilçeye yönelik hizmetlerimiz sürecektir. Şeyhmus Başkanının sözü bizim sözümüz bizim sözümüz Şeyhmus Başkanın sözü olacaktır. Siverek bizimle bakın değişimi nasıl yaşayacaktır” dedi.

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ise yaptığı konuşmasında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyaz ve Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın’a başarılar dileyerek seçim bürosunun açılmasını sağlayan Belediye Meclis Üye Adayı Celal Akıl ve yakınlarına teşekkür etti.

GÜLPINAR: AK PARTİ’YE DUYDUĞUMUZ SEVGİYİ ANLAMALARI ÇOK ZOR

Milletvekili Gülpınar, “4 dönemdir oylarınız ile milletvekili oldum beni TBMM’ye gönderdiniz. Sizden aldığım bu emaneti hakkıyla yerine getirmek, Allah rızasını kazanmak için elimden gelen gayreti yaptım. İstedikleri kadar iftira etsinler istedikleri kadar yıpratsınlar inanıyorum ki siz tekrar bu emaneti AK Partiye AK adaylarına vereceksiniz” diye konuştu.

Seçim bürosu açılışında kendilerini yalnız bırakmayan Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve Büyükşehir Başkan Adayı Beyazgül’e teşekkür eden Siverek Belediye Meclis Üyesi Adayı Celal Akıl ve Karakeçili Aşireti Önderi Merhum Enver Akıl’ın oğlu Menderes Akıl, açılışa katılan tüm partililere minnettarlık duyduklarını ifade etti.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, seçim bürosunun ardından Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER