SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat büro açılışında konuştu: Haliliye bize emanet

Canpolat büro açılışında konuştu: Haliliye bize emanet
Bu haber 12 Mart 2019 - 16:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, Eski Refah Partisi Milletvekili ve Şanlıurfa Belediye Başkanı İbrahim Halil Çelik, AK Parti MKYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Milletvekili Zemzem GülenderAçanal, 24. Ve 26. Dönem Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar, Haliliye Belediye Meclis Üyesi Adayları, ve Binlerce kişinin katılımıyla  Recep Tayyip Erdoğan Bulvarındaki Seçim Ofisinin Açılışını Yapıldı.

AK Aday Canpolat Binlerce kişi tarafından karşılanarak yoğun ilgi gördü, seçim ofisine Haliliye ilçe sınırında bulunan kırsal mahalle ve merkezden gelen vatandaşlar Mehmet Canpolat’ı bağrına bastı.

Seçim bürosu açılışında vatandaşlara seslenen Canpolat, ”31 Marta kadar biz size emanetiz, 1 Nisan itibariyle Haliliye bize emanet, siz bize emanetsiniz. Bizlerde sizin bu emanetinize sahip çıkacağız. Haliliyenin ve sizlerin hizmetkârı olacağız.

CANPOLAT “HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

Bizler ilk günden itibaren Sn. Cumhurbaşkanımızın ve davamızın yanında olduk. Bugünde davamızın yanındayız, yarında yanında olacağız. Bizim istikametimiz belli, kaptanımızın belli Elhamdülillah. Biz halka hizmetin hakka hizmet olduğuna inanan insanlarız. Bu şiarla hareket ediyoruz. AK Kadrolar olarak bizim işimiz hizmet gücümüz millet. AK Parti hizmet partisidir. Proje partisidir. Bizlerde ekibimiz ile sizlerin hizmetinde olacağız.  Gerek kırsalda gerek şehir merkezinde yaptığı hizmetlerden dolayı Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol’a buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Kırsalda kalan eksiklikleri Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çözeceğiz. Gerek taziye evleri gerekse de semt sahalarını kırsal mahallelerimizde tamamlayacağız. Gençlerimizin sporla buluşmasını sağlayacağız”. Dedi.

AÇANAL AK PARTİ HUZURUN TEMİNATIDIR

AK Parti Milletvekili Zemzem GülenderAçanal,” 31 Mart yerel seçimleri çok önemli. Bu seçim sıradan bir yerel seçim değildir. Çünkü bu seçim AK Parti iktidarının, hizmetlerin, huzurun, güvenin, kardeşliğin teminatı demektir.

Yapılan konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleşti. Açılışla birlikte güvercinler havaya uçuruldu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER