SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Canpolat, seçim çalışmalarını sürdürüyor
Bu haber 07 Mart 2019 - 16:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, 8 Mart günü Şanlıurfa’da halka hitab edecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışma şevklerini artıracağını, bir yandan Reisi beklerken, bir yandan da seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim çalışmalarıyla ilgili çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “‪İpekyol caddesindeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. ‪El ele vererek Haliliye’mizi hep birlikte çok daha güzel günlere taşıyacağız. Ziyaretler sırasında Güneydoğu Tv ailesini de ziyaret ettik. Bir süre fikir alış verişinde bulunarak sohbet ettik. Daha sonra AK Parti Haliliye kurucu İlçe Başkanımız İbrahim Halil Kızılelma’yı ziyaret ettik. Teşkilatımız ve meclis üyesi adaylarımızla birlikte Haşimiye esnafımızı ziyaret edip 31 Mart seçimleri için desteklerini istedik. Çarşı esnafımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. ‪Sıkmadık el, alınmadık gönül bırakmayacağız Allah’ın izniyle. Açıksu caddesindeki Esnaf ve vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz. Halkımızı kucaklamaya devam ediyoruz” dedi.

TÜMSİAD’a teşekkürler

Canpolat, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gülender Açanal, İlçe Başkanı Süleyman Aksu, ilçe teşkilatı ve Belediye Meclis üyesi adaylarımız ile birlikte istişare toplantısı icra ettiklerini ve sonrasında TÜMSİAD’ı ziyaret ederek Şanlıurfa Şube Başkanı Sadık Sade ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Ev ziyaretlerine devam ettiklerini belirten Haliliye Belediye Başkan adayı Canpolat, “Ulubatlı mahallemizde Kabak ve Erişmiş ailelerine konuk olduk. Desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Sırrın mahallemizde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek 31 Mart seçiminin önemini anlattık. Desteklerinden dolayı hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Hamza Ateş’i ziyaret ederek, hasbihal ettik. İlgi, alaka ve desteklerinden dolayı Ateş ailesine teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER