SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Ekinci: İnfazı yanacakmış, bana ne!

Ekinci: İnfazı yanacakmış, bana ne!
Bu haber 28 Mart 2019 - 17:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. 5 yıllık süreçte yaptıkları çalışmaları kamuoyuna tanıttı. Algıcılara cevap veren Ekinci”O kişi iftirada bulunmuşsa, yargı da suçlu bulmuşsa cezasını çekecek. İnfazı yanacakmış, bana ne! Sonuçlananları da kamuoyuna ileteceğiz.”dedi.

SON ZAMANLARDA AVUKATLARDAN CİDDİ UZLAŞMA TEKLİFİ GELİYOR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, son dönemlerde kendileriyle algı üreten bazı şahıslara yönelik sert açıklamalarda bulundu. Ekinci, şunları kaydetti:

”Sivil bir vatandaş olsaydı gel derdim, kardeşim derdin nedir? Orada olay çözülürdü. Ama belediye durum olunca, Mehmet Ekinci belediye durumundan dolayı sorunun içerisinde  yargıya başvurmak en doğal hakkım. Mehmet Ekinci, bugüne kadar anında yetkili kuruma gerekli dilekçelerimi verdim avukatım aracıyla. Yargı bir anda cevap veremez. Süreci araştırıyor. Son zamanlarda avukatlardan ciddi uzlaşma teklifi geliyor, uzlaşmak istiyorlar. Oluşturulan bir etki var. Uzlaştığım anda, o zaman boşu boşuna uğraşmışım bu zamana kadar. O kişi iftirada bulunmuşsa, yargıda suçlu bulmuşsa cezasını çekecek.

İNFAZI YANACAKMIŞ, BANA NE!

Sonuçlananları da kamuoyuna ileteceğiz. Siyasetin artık değer üretmesi lazım. İftirada bulunurken araştırılması gerekiyor. Sosyal medyada belediye ile ilgili bir aracı 95 bin liraya kiralamışlar. Yasal olarak bir aracın kirası kasko değerinin üzerine geçemez. Yaklaşık olarak bin 500 lirayı geçemez. Adaletten hukuktan bahsedenler, sabah da ayetten hadisten bahsedenler, bu dünya ‘imtihan dünyası’ değil mi? Öbür tarafta bunun hesabını verecek misin? Herkes, kendine yakışanı yapar, seçimden sonra da bize yakışanı yapacağız.” (RHA)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER