SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Karaköprü’de ‘Aslan’a yakın takip…

Karaköprü’de ‘Aslan’a yakın takip…
Bu haber 19 Mart 2019 - 16:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Essum Aslan’ın ilçede attığı her adam dikkate alınıp yanıt verilmeye başlandı.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi atmosfer ısınmaya devam ediyor. Bu kapsamda Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesi seçim atmosferinin ve seçim yarışının alevlendiği bölge olarak göze çarpıyor.

Karaköprü Belediye’nin vizyon projelerinden olan teleferik projesinin Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmesi ile çok yükü hafifleyen ilçe belediyesi ise çok öne çıkan diğer projelerinin teslimatının yapılmadığı ve hizmete girmediği ise dikkatlerden kaçmıyor.

Yerel seçimlerin gelmesi ile birlikte SP adayı Essum Aslan’ın projelerini açıklamasıyla birlikte ilçede bir proje canlılığı başladı. Mevcut belediye başkanı eski ve yeni proje karması ise sahaya çıktı.

Karaköprü ilçe adayı Aslan’ın her konuşmasının takip edilip birkaç saat veya birkaç gün içinde ona yönelik açıklama yapılması dikkatlerden kaçmıyor. Karaköprü adayı Aslan’ın her tv programı veya büro açılışı konuşması sonrası mevcut belediye başkanlığı tarafından dikkatte alınıp konu veya konulara yönelik çalışma ve açıklamaları gelmeye devam ediyor.

Seçimlerde hangi aday ipi göğüsler bilinmez ancak seçimlere kadar bu yarışın daha da kızışacağı sinyalleri görülebiliyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER