SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Kuş Asfalt Caddesi’ni gezdi

Kuş Asfalt Caddesi’ni gezdi
Bu haber 22 Mart 2019 - 18:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 11 Nisan Fuar caddesi olarak bilinen Asfalt caddesini gezdi esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

31 Mart yerel seçimleri kapsamında ev toplantıları, esnaf ve mahalle gezilerini aralıksız olarak sürdüren ve her fırsatta “Eyyübiyelilere Başkan Değil Hizmetkâr Olmaya Talibim” diyen Eyyübiye’nin AK Başkan Adayı Kuş, esnaf gezileri kapsamında Asfalt Caddesini gezdi.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte esnafları teker teker ziyaret ederek onların dilek ve önerilerini dinleyen Mehmet Kuş’a esnafın gösterdiği ilgi görülmeye değerdi. Esnaflarla tokalaşan, büyüklerinin elini, küçüklerinin ise gözlerini öpen ve onların ikramlarını geri çevirmeyen Belediye Başkan Adayı Kuş’un samimi tavırları halkın takdirini topladı.

Merhum Babası Mustafa Kuş’un Şanlıurfa’da oldukça sevilen bir isim olmasının avantajını da yaşayan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, yaptığı esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı baba dostlarıyla yaşadığı samimi diyaloglar dikkatlerden kaçmadı.

KUŞ, BİSİKLET SATIN ALDI SAZ ÇALDI

Gönül Belediyeciliği düsturuyla yola çıkan AK Partili Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, girdiği bisikletçi dükkânında söz verdiği bir çocuğa bisiklet satın aldı. Saz tamiri yapan dükkân ise İlçe Başkanı Moğal ile birlikte saz çalan Kuş, “İnşallah 1 Nisan’da saz bizim elimizde olacak” dedi.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER