SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Kuş: Kamu kurumları Eyyübiye sınırlarına çekilecek

Kuş: Kamu kurumları Eyyübiye sınırlarına çekilecek
Bu haber 05 Mart 2019 - 18:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Eyyubi ye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, gerek ilçe merkezinde gerekse kırsalında destek arayışlarını sürdürüyor.

Eyyübiye’de “Çalmadık Kapı, Sıkmadık El Bırakmayacağız” diyen AK Başkan Adayı Kuş, bir yandan vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelirken diğer yandan merkez ve kırsalda ev ziyaretlerine devam ediyor.

Ev toplantıları ve kırsal mahalle gezilerinde çocukların büyük sevgisiyle karşılan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Kuş, gittiği her mahallede çocuklarla yakından ilgilenip onlara çeşitli hediyeler dağıtıyor.

Eyyübiye kırsalında Peyamlı bölgesinde seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerini sürdüren Mehmet Kuş, Çalışkanlar, Keberli, Kızılkuyu, Yolbilen, Dikme, Ulak, İkizce Mahallerine giderek seçmenlerden dua ve destek istedi.

Mahalle gezilerinde kanaat önderleriyle seçmenlerle görüştüklerini, onların dilek ve temennilerini dinlediklerini ifade eden Kuş mevcut sıkıntıları seçildikleri takdirde gidereceklerini söyledi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarına inandıklarını kaydeden Kuş, “Baba dostu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte çalışmak kısmet olursa el ele verip ilçemizi ayağa kaldıracak uçuracak projelere imza atacağız inşallah” dedi.

“KAMU KURUMLARI EYYÜBİYE SINIRLARINA ÇEKİLECEK”

Muradiye Mahallesinde düzenlenen ev toplantısına katılan ve burada seçim çalışmalarını yürüten Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, “Seçildiğim takdirde ilçede en önemli sorunlardan biri olan ilçe kamu kurum ve kuruluş binalarının ilçe sınırları içerisinde olmasını sağlamaktır. Kaymakamlık ilçe nufüs ve diğer kamu kurum kuruluşların binaları Halliye ilçemizde. Biz inşallah noterden tutun banka şubelerine kadar kamu kurum ve kuruluşların ilçe binalarını ilçe sınırlarına kaydıracağız” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER